Actueel Programma – Teams 3 & 4  

1e Klasse 2021-2022 (GP Bulls 3)

*Klik voor speelschema op de desbetreffende datum.

Datum: Sporthal: Plaats: Team:
Zaterdag 6 november 2021 Indoor Sportcentrum Eindhoven, Theo Koomenlaan 1 GP Bulls
Zaterdag 20 november 2021 Sporthal Omnium Goes, Zwembadweg 3 SGB/Gidos
Zaterdag 4 december 2021 Sporthal Jo Gerrishal Roermond, Achilleslaan 2C Black Scorpions
Zaterdag 22 januari 2021 Sporthal Omnium Goes, Zwembadweg 3 SGB/Gidos
Zaterdag 2 april 2021 Sporthal de Veur Zoetermeer, Prismalaan 40 Doing

 

 

Kwalificatietoernooi en mogelijke zaterdagen (GP Bulls 4)

*Na zaterdag 25 september 2021 (kwalificatie) en zaterdag 9 oktober 2021 (kwalificatie) die alleen gespeeld hoeft te worden door GP Bulls 4, is pas duidelijk op welke zaterdagen GP Bulls 4 verder moeten spelen. Houdt de pagina in de gaten voor een update.

*Klik voor speelschema op de desbetreffende datum.

Datum: Sporthal: Plaats: Team:
Zaterdag 25 september 2021 Tennishal Eindhoven Noord Eindhoven, Vijfkamplaan 10 KNHB
Zaterdag 9 oktober 2021 Sportcentrum Valkenhuizen Arnhem, Beukenlaan 15 KNHB
Mogelijke Zaterdagen:
Zaterdag 6 november 2021 Nog Onbekend Overveen/Eindhoven Kennemer Keien/GP Bulls
Zaterdag 20 november 2021 Nog Onbekend Goes SGB/Gidos
Zaterdag 4 december 2021 Nog Onbekend Noordwijk/Roermond HC Catwyck/Black Scorpions
Zaterdag 22 januari 2022 Nog Onbekend Zwolle/Goes Zwollywoodsticks/SGB/Somival
Zaterdag 5 februari 2022 Nog Onbekend Reuver Only Friends/HC Delta Venlo
Zaterdag 12 maart 2022 Nog Onbekend Hoogeveen E Team Emmen
Zaterdag 2 april 2022 Nog Onbekend Zoetermeer Doing
Zaterdag 9 april 2022 Nog Onbekend Purmerend Special Forces
Zaterdag 21 mei 2022 Nog Onbekend Arnhem Upward

 

 

Bekertoernooi(en)/Overige

*play in play out indien GP Bulls 3 en/of 4 hoog genoeg eindigen.

Datum: Sporthal: Plaats: Soort:
Zaterdag 26 maart 2022 Nog Onbekend Nog Onbekend Bekertoernooi
Zaterdag 18 juni 2022 Sportcentrum Valkenhuizen Arnhem, Beukenlaan 15 Play-in Play-out

 

 

Bijgewerkt: 15-09-2021